Перемоги у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:
№ | ПІБ учня | Предмет | Місце | ПІБ вчителя |
1 | Матеко Аркадій Олексійович | Трудове навчання (хлопці) | І | Ребров В.В. |
2 | Пресняков Артем Влаиславович | Трудове навчання (хлопці) | І | Ребров В.В. |
3 | Бойко Іван Дмитрович | Математика | І | Пономарьова А.Р. |
4 | Гавришева Анастасія Андріївна | Історія | І | Дурицький П.С. |
5 | Кабанова Вікторія Костянтинівна | Фізика | І | Березіна І.В. |
6 | Червінська Дар’я Любомирівна | Фізика | І | Мітіус В.І. |
7 | Юр’єва Дарина Ігорівна | Екологія | І | Колеснікова Я.М. |
8 | Кабанова Вікторія Костянтинівна | Іноземна мова (англійська) | І | Овчиннікова Л.П. |
9 | Хорошун Ігор Андрійович | Іноземна мова (англійська) | І | Нелєпа З.В. |
10 | Гамуля Наталія Юріївна | Іноземна мова (англійська) | І | Пивоварова Л.І. |
11 | Мєзєнцева Евеліна Владиславівна | Іноземна мова (англійська) | І | Овчиннікова Л.П. |
12 | Павлючок Анастасія Андріївна | Іноземна мова (французька) | І | Стрілець С.І. |
13 | Ахмедова Гульнар Рагиф кизи | Іноземна мова (французька) | І | Подрезенко В.В. |
14 | Сурніна Анастасія Олександрівна | Іноземна мова (французька) | І | Стрілець С.І. |
15 | Канівець Анна Вікторівна | Географія | І | Лукаш О.І. |
16 | Скаковська Дар’я Леонідівна | Хімія | І | Арутюнова О.О. |
17 | Борова Валерія Миколаївна | Українська мова та література | І | Олійник О.В. |
18 | Трач Вікторія Володимирівна | Біологія | І | Колеснікова Я.М. |
19 | Макєєв Кирило Костянтинович | Інформаційні технології | ІІ | Самотой Є.В. |
20 | Шапіро Поліна Сергіївна | Іноземна мова (англійська) | ІІ | Пивоварова Л.І. |
21 | Скаковська Дар’я Леонідівна | Іноземна мова (англійська) | ІІ | Нелєпа З.В. |
22 | Поліщук Тамара Віталіївна | Іноземна мова (французька) | ІІ | Подрезенко В.В. |
23 | Глушенко Дар’я Євгеніївна | Іноземна мова (англійська) | ІІ | Веприцький М.Ю. |
24 | Фірсов Володимир Олегович | Хімія | ІІ | Арутюнова О.О. |
25 | Рожко Ксенія Романівна | Хімія | ІІ | Арутюнова О.О. |
26 | Лінкер Вероніка Владиславівна | Хімія | ІІ | Арутюнова О.О. |
27 | Червінська Дар’я Любомирівна | Хімія | ІІ | Арутюнова О.О. |
28 | Коряк Анастасія Федорівна | Фізика | ІІ | Мітіус В.І. |
29 | Кабанова Вікторія Костянтинівна | Географія | ІІ | Лукаш О.І. |
30 | Хорошун Ігор Андрійович | Біологія | ІІ | Колеснікова Я.М. |
31 | Червінська Дар’я Любомирівна | Біологія | ІІ | Колеснікова Я.М. |
32 | Тимовіїва Маріанна Олександрівна | Біологія | ІІ | Колеснікова Я.М. |
33 | Кузнецова Євгенія Ігорівна | Біологія | ІІ | Мамотенко А.В. |
34 | Кузьмичова Катерина Дмитрівна | Трудове навчання (дівчата) | ІІ | Даньшина С. В. |
35 | Яременко Аліна Сергіївна | Російська мова та літератури | ІІ | Гнатченко Т.О. |
36 | Червінська Дар’я Любомирівна | Економіка | ІІ | Лукаш О.І. |
37 | Червінська Анастасія Любомирівна | Економіка | ІІ | Лукаш О.І. |
38 | Клименко Анастасія Павлівна | Математика | ІІ | Субота Е.О. |
39 | Червінська Дар’я Любомирівна | Математика | ІІ | Субота Е.О. |
40 | Червінська Анастасія Любомирівна | Математика | ІІ | Субота Е.О. |
41 | Дам Аліса Чаївна | Українська мова та література | ІІ | Джуринська Н.О. |
42 | Трач Вікторія Володимирівна | Українська мова та література | ІІ | Стьопкіна Л.Д. |
43 | Фірсов Володимир Олегович | Правознавство | ІІ | Сердюк В.Ю. |
44 | Салтовська Вікторія Євгенівна | Правознавство | ІІ | Дурицький П.С |
45 | Антіпова Катерина Юріївна | Історія | ІІ | Дурицький П.С |
46 | Борова Валерія Миколаївна | Історія | ІІ | Сердюк В.Ю. |
47 | Кабанова Вікторія Костянтинівна | Історія | ІІ | Сердюк В.Ю. |
48 | Скаковська Дар’я Леонідівна | Історія | ІІ | Дурицький П.С. |
49 | Борова Валерія Миколаївна | Біологія | ІІІ | Мамотенко А.В. |
50 | Канівець Анна Вікторівна | Біологія | ІІІ | Слінько Л.А. |
51 | Лінкер Вероніка Владиславівна | Біологія | ІІІ | Слінько Л.А. |
52 | Антіпова Катерина Юріївна | Російська мова та літератури | ІІІ | Смірнова Л.В. |
53 | Сараф’ян Софія Рубенівна | Російська мова та літератури | ІІІ | Смірнова Л.В. |
54 | Скаковська Дар’я Леонідівна | Географія | ІІІ | Лукаш О.І.. |
55 | Антіпова Катерина Юріївна | Географія | ІІІ | Лукаш О.І.. |
56 | Ушакова Олександра Віталіївна | Іноземна мова (англійська) | ІІІ | Пивоварова Л.І. |
57 | Юр’єва Дарина Ігорівна | Географія | ІІІ | Лукаш О.І.. |
58 | Біланович Аліса Олегівна | Українська мова та література | ІІІ | Стьопкіна Л.Д. |
59 | Червінська Дар’я Любомирівна | Українська мова та література | ІІІ | Оленіч О.З. |
60 | Біланович Аліса Олегівна | Правознавство | ІІІ | Дурицький П.С |
61 | Колеснікова Дарина Вячеславівна | Правознавство | ІІІ | Дурицький П.С |
62 | Гавришева Анастасія Андріївна | Інформаційні технології | ІІІ | Бондаренко О.М. |
63 | Салтовська Вікторія Євгенівна | Інформаційні технології | ІІІ | Самотой Є.В. |
Перемоги у обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:
№ | ПІБ учня | Предмет | Місце | ПІБ вчителя |
1 | Трач Вікторія Володимирівна | Біологія | ІІ | Колеснікова Я.М. |
2 | Пресняков Артем Владиславович | Трудове навчання (хлопці) | ІІ | Ребров В.В. |
3 | Гамуля Наталія Юріївна | Іноземна мова (англійська) | ІІ | Пивоварова Л.І. |
4 | Шапіро Поліна Сергіївна | Іноземна мова (англійська) | ІІІ | Пивоварова Л.І. |
5 | Кабанова Вікторія Костянтинівна | Іноземна мова (англійська) | ІІІ | Овчиннікова Л.П. |
6 | Скаковська Дар’я Леонідівна | Історія | ІІІ | Дурицький П.С. |
7 | Скаковська Дар’я Леонідівна | Хімія | ІІІ | Арутюнова О.О. |
8 | Матеко Аркадій Олексійович | Трудове навчання (хлопці) | ІІІ | Ребров В.В. |
9 | Юр’єва Дарина Ігорівна | Екологія | ІІІ | Колеснікова Я.М. |
10 | Борова Валерія Миколаївна | Українська мова та література | ІІІ | Олійник О.В. |
Перемоги у районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України:
№ з/п | ПІБ учня | Клас | Відділення | Секція | Місце | ПІБ керівника |
1 | Юр’єва Дарина Ігорівна | 11 | Літературознавства, фольклорист фол та мистецтва | Літературна творчість | І | Оленіч О.З. |
2 | Ткаченко Катерина Леонідівна | 10 | Мовознавство | Англійська мова | І | Пивоварова Л.І. |
3 | Сурніна Анастасія Олександрівна | 11 | Мовознавство | Французька мова | І | Стрілець С.І. |
4 | Шапіро Поліна Сергіївна | 10 | Літературознавства, фольклорист фол та мистецтва | Зарубіжна література | І | Петрик Н.М. |
5 | Сурніна Анастасія Олександрівна | 11 | Літературознавства, фольклорист фол та мистецтва | Зарубіжна література | І | Смірнова Л.В. |
6 | Борова Валерія Миколаївна | 9 | Літературознавства, фольклорист фол та мистецтва | Зарубіжна література | ІІ | Гнатченко Т.О.. |
7 | Поліщук Тамара Віталіївна | 9 | Мовознавство | Французька мова | ІІ | Подрезенко В.В. |
8 | Мєзєнцева Евеліна Владиславівна | 9 | Мовознавство | Англійська мова | ІІІ | Овчиннікова Л.П. |
9 | Марусик Анастасія Сергіївна | 9 | Мовознавство | Українська мова | ІІІ | Петрик Н.М. |
10 | Колеснікова Дарина В’ячеславівна | 11 | Історія | Історичне краєзнавство | ІІІ | Дурицький П.С. |
11 | Білецька Майя Вячеславівна | 9 | Математики | Матиматичне моделювання | ІІІ | Пономарьова А.Р. |
Переможці ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2018/2019 навчальному році
№ з/п | ПІБ учня | Клас | Відділення | Секція | Місце | ПІБ керівника |
1 | Ткаченко Катерина Леонідівна | 10 | Мовознавства | Англійська мова | ІІІ | Пивоварова Л.І. |
2 | Канівець Анна Вікторівна | 10 | Наук про Землю | Географія та ландшафтознавство | ІІІ | Лукаш О.І. |
Участь у районному етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5 – 11-х класів та ІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-4-х класів
І місце – Лук’яненко Єлизавета, учениця 5-Б класу (Оленіч Ок.З.);
Турухіна Катерина, учениця 6-В класу (Джуринська Н.О.)
Гавриш Ольга, учениця 8-А класу (Стьопкіна Л.Д.)
ІІ місце – Марусик Анастасія, учениця 9-Б класу (Петрик Н.М.)
Шапіро Поліна, учениця 10-А класу ( Калмичкова Л.А.)
ІІІ місце – Пруднік Анастасія, учениця 5-В класу ( Калмичкова Л.А.)
Біланович Аліса, учениця 10-Б класу (Стьопкіна Л.Д.)
Глушенко Дар’я, учениця 11-Б класу (Оленіч Ол.З.)
Конкурс ораторського мистецтва (район)
ІІІ місце - Партін Данило, учень 10-А класу ( вчитель Стьопкіна Л.Д.)
Конкурс знавців української мови «Грамотій»
ІІ місце – Трач Вікторія, учениця 8-А класу( вчитель Стьопкіна Л.Д.)
ІІІ місце – Борова Валерія, учениця 9-В класу (вчитель Олійник О.В.)
Конкурс «Учень року - 2019»
Лауреат районного етапу Дубовик Євген, учень 10-Б класу у номінації «Спортсмен року»
Участь у районному етапі ХVІІ міської олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку».
І місце Невешкіна Анастасія, учениця 4-А класу. Номінація «Природознавство»
Участь у ХVІІ міської олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку».
ІІ місце Невешкіна Анастасія, учениця 4-А класу. Номінація «Природознавство»
Конкурс для учнів початкових класів «Майбутнє країни в долонях дитини» (районний етап).
У номінації «Проект» перемогу вибороли:
І місце, Кулилик Єгор, учень 4-В класу, класний керівник Нєєлова Г.С.
ІІ місце Рижкова Каріна, учениця 3-А класу, класний керівник Попова І.В.
Турніри
- Канівець Анна, учениця 10-А класу, отримала диплом ІІІ ступеня за перемогу в особистій першості ХІ міського турніру юних географів (м.Харків, 2018);
- Канівець Анна, та Гамуля Наталія, учениці 10-А класу, отримали диплом учасника (у складі команди Основ’янського району «Мередіан») фінального етапу ХІV Всеукраїнського турніру юних географів, а також команда «Мередіан» нагороджена грамотою у номінації «За кращу комп’ютерну презентацію» (м.Полтава, 2018).
Участь у міжнародній олімпіаді «Осінь - 2018» від проекту «Всеосвіта».
1. Українська мова:
ІІ місце: Корінько Маргарита, учениця 9-Б класу (Петрик Н.М.);
Білецька Майя, учениця 9-Б класу (Петрик Н.М.);
Пруднік Анастасія, учениця 5-В класу (Калмичкова Л.А.).
ІІІ місце: Марусик Анастасія, учениця 9-Б класу (Петрик Н.М.);
2. Інформатика:
І місце: Пруднік Анастасія, учениця 5-В класу
ІІ місце Макєєв Кирило, учень 9-Б класу (Самотой Є.В.)
3.Основи здоров’я:
ІІ місце Білецька Майя, учениця 9-б класу (Толоконнікова М.В.)
4. Алгебра:
І місце Білецька Майя, учениця 9-б класу (Пономарьова А.Р.)
ІІІ місце Зионг Тхі Тхао, учениця 9-б класу (Пономарьова А.Р.)
5. Математика
І місце Пруднік Анастасія, учениця 5-В класу (Субота Е.О.)
6. Природознавство
І місце Пруднік Анастасія, учениця 5-В класу (Колеснікова Я.М.)
Участь у Всеукраїнському конкурсі «3D: Думай, Дій, збережи Довкілля» від освітнього проекту «На урок»
І місце Марусик Анастасія, учениця 9-Б класу (Петрик Н.М.)
Участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого читання «КНИГОМАНІЯ - 2019»
Перемогу у ІІ (районному) турі конкурсу та звання «Суперчитач Харківської області» в обласному турі отримала Вороб’йова Мілена, учениця 6-В класу
Конференції:
1. Дипломами за участь в обласній учнівській науково-практичній конференції Харківського територіального відділення Малої академії наук України, присвяченій 100-річчю Національної академії наук України нагороджені:
- Рожко Ксенія, учениця 10-Б класу (секція «Екологія»), учитель Арутюнова О.О.;
- Ткаченко Катерина, учениця 10-а класу (секція «Географічне краєзнавство»), учитель Лукаш О.І.;
- Зионг Тхі Тхао, учениця 9-Б класу (секція «Історичне краєзнавство»), учитель Сердюк В.Ю.;
- Борова Валерія, учениця 9-В класу (секція «Літературна творчисть»), керівник гуртка Скидан Я.А.