Департамент науки і освіти

Study Planner - Путівник по освітньому простору Харкова
Система тестування знань

26 жовт. 2023

КОНКУРС! Обожнюєш свято Геллоувін? Тоді тобі до нас!

Обожнюєш свято Геллоувін? Хочеш похизуватися тематичними малюнками, декором своєї хати до цієї події, страшним look-ом або цікавою розповіддю про традиції? Тоді команда учнівського самоврядування пропонує тобі спробувати сили в геллоувінському конкурсі!
26 жовт. 2023

Анонс. 27 жовтня - День української писемності та мови. Уже завтра!

Вже завтра в нашій країні відзначається День Української писемності та мови
20 жовт. 2023

У нашому ліцеї відбулися вибори голови учнівського самоврядування. Вітаємо Курбатову Марію, ученицю 8-В класу з перемогою!

Вітаємо Курбатову Марію з перемогою!
20 жовт. 2023

Вітаємо Насратшоєва Анді, учня 8-А класу Харківського ліцею №12, з перемогою у Кубку України серед ЗЗСО

Вітаємо Насратшоєва Анді, учня 8-А класу Харківського ліцею#12, з перемогою у Кубку України серед ЗЗСО, клубів та ДЮШС з Таеквон-до ІТФ у розділі "Спаринг" до 40 кг серед юнаків віком 11-13 років. Бажаємо подальших успіхів та перемог!
17 жовт. 2023

Навчаємося навчати безпечно

17 жовтня 2023 року провідним інспектором ВЗНС по Основ’янському району ХМТГ ХРУ ГУ ДСНС України в Харківській області майором служби цивільного захисту Комаровим А.М. проведено інструктаж з питань пожежної та техногенної безпеки, мінної безпеки та правилами поводження під час сигналу повітряної тривоги з працівниками Харківського ліцею №12
16 жовт. 2023

16 жовтня - Всесвітній день здорового харчування

16 жовтня у понад 50 країнах світу відзначається «Всесвітній день здорового харчування». Метою Всесвітнього дня здорового харчування є звернення уваги сучасного суспільства до проблем харчування.
14 жовт. 2023

Вітаємо Клименко Поліну, ученицю 7-А класу

Пишаємося тобою та бажаємо подальших успіхів та перемог!
9 жовт. 2023

Вітаємо Павлова Вадима, учня 10-В класу з перемогою на Молодіжному чемпіонаті світу з таїландського боксу 2023 року.

Так тримати!
7 жовт. 2023

Всеукраїнський урок єдності

Учні Харківського ліцею №12 долучилися до телевізійного уроку «Всеукраїнський урок єдності», який був присвячений темі протидії дезінформації та маніпуляціям.
3 жовт. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху у нашому ліцеї

У комунальному закладі «Харківський ліцей № 12 Харківської міської ради» закінчується ІІ етап національного Тижня безпеки дорожнього руху.