Департамент науки і освіти

Система тестування знань

9 вер. 2023

Вітаємо! Пишаємося!

Вітаємо учителів, які взяли участь у сертифікації з математики та українській мові та літературі!
9 вер. 2023

З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту.
7 вер. 2023

У Харківському ліцеї № 12 продовжується обладнання класу Безпеки для учнів 1-11 класів.

На виконання підпункту 11 п.8 Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2023 р. № 174-р «План заходів з реалізації Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі на 2023 рік», п. 22 Плану основних заходів цивільного захисту на 2022 рік (зі змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.09.2022 року № 792-р)
4 вер. 2023

Новий навчальний рік в Харківському ліцеї №12 розпочався з традиційно-нетрадиційної педагогічної ради

3 вер. 2023

Учні 1-А класу ліцею відвідали сьогодні виставу «Зачарована».

Учні 1-А класу ліцею відвідали сьогодні виставу «Зачарована». Виставу підготував театр «Мадригал» за ініціативи міського голови Ігоря Терехова. Усмішки і радість, захоплення і здивування охопили наших дітей сьогодні.
1 вер. 2023

Учні 11-х класів ХЛ № 12 стали активними учасниками свята Першого вересня.

Учні 11-х класів ХЛ № 12 стали активними учасниками свята Першого вересня. Випускників привітав Харківський міський голова Ігор Терехов, який побажав усім мирного неба, успіхів у навчанні, вдалого навчального року і великих звершень!
1 вер. 2023

Вітаємо з початком нового навчального року!

З 1 вересня, любі діти, дорогі батьки, шановні колеги!
31 серп. 2023

ДОРОГІ ШКОЛЯРІ ТА ЇХНІ БАТЬКИ!

Вітання Харківського міського голови Ігоря Олександровича Терехова!
30 серп. 2023

Вітаємо та пишаємося!

Учениця 8-В класу Харківського ліцею № 12 Курбатова Марія пройшла відбір кандидатів Міжнародної організації UNICEF, щоб стати волонтером і працювати з дітьми.
29 серп. 2023

29 серпня - День пам'яті захисників України

29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.